Самбірська

районна державна адміністрація

 21-23 жовтня цього року у Палаці спорту "Україна"    (м. Львів, вул.Мельника,18) пройде Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який об’єднає відразу три спеціалізовані виставкові заходи: XVІ міжнародну виставку-ярмарок "ТурЕКСПО", IX спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес»,VIIІ спеціалізовану  виставку "Континент розваг: Спорт • Відпочинок • Дозвілля".

 

Організатор заходу: ПрАТ «Гал-ЕКСПО».

Основна мета цьогорічного Форуму - активізація розвитку внутрішнього та в'їзного туризму, просування українського турпродукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчика  для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Тематичні розділи XVI міжнародної  виставки-ярмарку "ТурЕКСПО" :

Туристичні продукти та інфраструктура Львівщини. Маловідомі туристичні об’єкти України. SPA та оздоровчий туризм. Активний, пригодницький та екологічний туризм. Заклади розміщення, відпочинку та оздоровлення. Транспортні та авіа послуги. Страхування в туризмі. Інформаційні технології  в туризмі. Туристичні офіси світу

Тематичні розділи   IX спеціалізованої виставки  "Готельний та ресторанний бізнес":                                            

Оснащення та меблі для готельних комплексів, санаторіїв, кафе, барів, ресторанів. Обладнання для професійного прибирання. Програмне забезпечення та засоби автоматизації. Санітарно-гігієнічне обладнання і матеріали. Професійний посуд та аксесуари. Спецодяг та уніформа для персоналу. Текстиль, білизна, інтер’єрні рішення. Продукти харчування та напої для ресторанів, кафе, барів. Вендінг. Конференц-обладнання. Продукція для Wellness & SPA салонів.

Тематичні розділи VIII спеціалізованої виставки  "Континент розваг: Спорт •Відпочинок •Дозвілля":

Розважальні автомати та стимулятори. Музичні автомати та системи „карооке”. Інтерактивні та лазерні ігри. Паркове обладнання. Надувні атракціони та аероконструкції. Сухі басейни та м’які ігрові модулі. Дитячі ігрові майданчики та лабіринти. Атракціони для сімейного відпочинку. Більярд, боулінг, дартс, гольф. Товари та обладнання для подорожей, дозвілля та розваг. Спортивні клуби та фітнес-центри. Спортивне обладнання та інвентар. 

Базові ціни виставкових заходів :

Вартість одного квадратного метра виставкової площі:

- закритої - 1200* грн/м2

- відкритої - 500* грн/м2

Організаційний внесок:

- фірми-учасника (включно з участю одного представника) - 900* грн

- за участь кожного наступного представника фірми - 600* грн

Обов'язкова інформація в каталозі виставки:

- для учасників - 400* грн

- для заочної участі - 800* грн   Розміщення реклами в каталозі виставки (ф. 105x205)

кольорова:

- остання сторінка обкладинки - 1600 грн

- 2 або 3 сторінка обкладинки - 1400 грн

- на кольорових вкладках - 1200 грн

- чорно-біла (в загальному рекламному блоці) - 500 грн

 *Ціни подані з урахуванням ПДВ. Дійсні до 01.09.2015 р.                                            

З приводу участі у Форумі та виставкових заходах слід звертатись до організаторів : приватне акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО» тел.: (032) 294-91-12, факс: (032) 297-17-56. http://www.galexpo.com.ua  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Адреса: вул. Винниченка, 30, м. Львів, 79008.

  

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1534 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua