Самбірська

районна державна адміністрація

 Запрошуємо на святкування 70-річчя УГВР в село Сприня

У 2014 році виповнюється 70 років з часу створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР). З цієї нагоди 13 липня у населених пунктах району відбулося низка заходів:

 

9.00 - збір учасників на площі Пам'яті у місті Самборі. Покладання квітів до пам'ятника Степанові Бандері, героям «Небесної сотні» та меморіалу Степанові Стебельському. Переїзд учасників заходу до села Чуква

9.45 -  огляд експозиції у Музеї національно-визвольних змагань у с. Чуква. Переїзд у с. Блажів..

10.15 - спільна молитва за загиблими борцями за волю України на могилі вояків УПА, у с. Блажів. Переїзд до с. Воля Блажівська.

10.45 - спільна молитва за загиблими борцями за волю України на могилі вояків УПА, у с. Воля Блажівська. Переїзд у с. Звір.

11.15 -  поминальна панахида за загиблими борцями за волю України на могилі вояків УПА, в с. Звір. Переїзд до спортивно-туристичного комплексу «Прикарпаття» ім. Кирила Осьмака (с. Сприня).

12.00 - зустріч гостей, ветеранів УПА, представників влади у с. Сприня. Реєстрація делегацій.

13.00  - урочиста хода учасників святкування до пам'ятника засновникам УГВР і покладання квітів. Поминальна панахида за загиблими борцями за волю України.

13.30 - літературно-драматична композиці «Прийди і поклонись Кирилу Осьмакові» за поемою Дмитра Павличка «Кирило Осьмак».

13.45 - присяга новаків пластового юнацтва. Урочисте віче та святковий концерт з нагоди 70-річчя створення Української Головної Визвольної Ради.

15.00 - огляд експозиції у музеї-криївці, Спогади учасників національно-визвольної боротьби. 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 43 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua