Самбірська

районна державна адміністрація

Державні закупівлі

Як працює Prozorro Market?

Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженим постановою Кабінетом Міністрів України від 14.09.2020 року № 822 передбачено, що Централізовані закупівельні організації (ЦЗО), які виконують функції адміністратора, здійснюють формування та супроводження електронного каталогу шляхом створення в ньому категорій та профілів товару, а також організовують та проводять відбір учасників до електронного каталогу.

Детальніше:Щодо відбору постачальників...

Світлина від Відділ Економіки.

 20 липня 2018 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбувся навчальний семінар з представниками ОТГ  та структурних підрозділів адміністрації щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі «Prozorro».

Детальніше:В Самбірській...

Світлина від Відділ Економіки.

20 липня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні сесійної зали Самбірської районної ради (м. Самбір, вул. Мазепи, 8) відбудеться навчальний семінар з питань здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro.

Детальніше:ЗАПРОШУЄМО  НА СЕМІНАР

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації проаналізував результати публічних торгів і учасників закупівель у системі публічних закупівель PROZORRO у 2017-му році.

Детальніше:Олег Синютка закликав...

Результат пошуку зображень за запитом "прозорро консультації фото"З метою роз’яснення  законодавства  щодо проведення публічних закупівель та роботи у системі Prozorro   департаментом економічної політики ЛОДА спільно з Центром компетенції Prozorro ініційовано спільний прийом замовників та учасників закупівель.

Детальніше:Надаємо консультації з...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 41 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua