Самбірська

районна державна адміністрація

Аграріям Львівщини відшкодують половину вартості насіння  сільськогосподарських культур

Суб’єкти підприємництва Львівщини мають можливість отримати відшкодування до 50 % вартості високорепродукційного насіння нішевих та овочевих культур.

Такий напрям передбачили у поточному році в Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки. 

За умовами програми відшкодуванню підлягає вартість придбаного та висіяного в поточному році сертифікованого насіння гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху всіх видів, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряка, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, кукурудзи цукрової, а також огірків, помідорів, перцю (які вирощуються у відкритому грунті) культур становитиме не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду. 

Розмір відшкодування становить до 50 % вартості, але не більше ніж 50 тисяч гривень одному суб’єкту підприємництва.

Цей напрям програми діє вже другий рік поспіль. У 2022 році фінансову підтримку в сумі 1, 1 млн гривень отримали 28 суб’єктів господарювання, які закупили та висіяли сертифіковане високорепродукційне насіння.

 «Львівські аграрії вже розпочали посів пізніх культур, зокрема гречки, овочів, а після завершення польових робіт та подання звітності в органи статистики можуть подавати документи до департаменту агропромислового розвитку на відшкодування вартості насіння. Приймання документів передбачено до 15 червня поточного року», - зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком документів аграрії можуть ознайомитись за посиланням: http://surl.li/emjbz

У разі виникнення додаткових питань звертатися за контактним телефоном: (032) 255-50-62, 066-7180918 або на електронну адресу департаменту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 39 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua