Самбірська

районна державна адміністрація

Підприємців запрошують на форум «Посилення співпраці агробізнесу та торгових  підприємств Львівщини» - ШоТамФорум «Посилення співпраці агробізнесу та торгових підприємств Львівщини».

Форум стартує 22 червня. Участь вільна за умови попередньої реєстрації та одержання підтвердження від організаторів. Початок події о 14:00.

Агровиробники зможуть налагодити контакти та співпрацю між гравцями ринку. А також обговорити результати дослідження ключових проблематик та шляхів посилення співпраці агровиробників й переробників із торговими мережами Львівського регіону.

Учасники Форуму: агровиробники та переробники агропродукції Львівщини, представники торгових мереж регіону, дорадчих служб та регіональної влади.

Адреса: BankHotel, Львів, вул. Листопадового Чину, 8

Умови участі:

  • Участь вільна за умови попередньої реєстрації та одержання підтвердження від організаторів.
  • Якщо Вас цікавить можливість представити свою продукцію на виставці-дегустації – вкажіть це при реєстрації.
  • Якщо Вас цікавлять можливість В2В зустрічей (індивідуальні зустрічі по 10 хв.) із торговими мережами – вкажіть це при реєстрації.

Реєстрація тут: https://bc-club.org.ua/events/agri_forum.html

Подія реалізовується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в межах ініціативи «Посилення діалогу та співпраці агровиробників та торгових підприємств Львівського регіону».

З адміністративних питань звертайтесь за номером +38096 804 5555 (Наталія Балян) або пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 50 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua