Самбірська

районна державна адміністрація

Підтримка громад у розробці стратегій розвитку – тема нового вісника Проєкту  USAID «ГОВЕРЛА»

Так, Проєкт надасть експертну підтримку при опрацюванні стратегій розвитку Буської, Комарнівської, Самбірської та Хирівської міських територіальних громад, з якими вже відбулася спільна нарада щодо початку роботи.

«Львівська обласна військова адміністрація зацікавлена в наявності у всіх територіальних громад регіону довгострокових планів розвитку. Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») - є найпотужнішим нашим партнером у цій діяльності, який не тільки сприяє в створенні цифрових інструментів для ефективного управління як Аналітичний портал Львівщини, де наявний відповідний дашборд, а й безпосередньо надає експертну підтримку в розробленні якісних стратегічних документі», - зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОВА.

Проєкт USAID «Говерла» супроводжує 3 з 10 громад-партнерок Проєкту, зокрема Жидачівську, Оброшинську, Сокільницьку громади.

Крім того, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надає експертну допомогу щодо розроблення стратегій розвитку територіальних громад Львівської області, які не стали громадами-партнерами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», але звернулися до Львівської обласної військової адміністрації про допомогу в процесі стратегічного планування розвитку, а саме: Миколаївську та Яворівську міські, Куликівську та Новояричівську селищні територіальні громади. 

На сьогодні в кожній з громад процес розроблення стратегій розвитку знаходиться на завершальній стадії: сформовані стратегічні, оперативні цілі і завдання та для їх виконання формуються проєкти до Плану заходів з реалізації Стратегії на чотирирічну перспективу.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 108 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua