Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
Якісна стратегія – успішна громада! Саме під таким гаслом сьогодні, 15 червня 2021 року, департамент економічної ЛОДА провів тематичний семінар для територіальних громад Самбірського району, де обговорили основні принципи формування якісних місцевих стратегій.
Якісна стратегія має чітко визначені точки економічного зростання, пропонує довгострокову перспективу розвитку для бізнесу та інвесторів, забезпечує збалансоване та ефективне управління з урахуванням інтересів усієї громади.
На думку учасників кожній громаді необхідно вдало використати унікальні переваги, які є у фокусі державної регіональної політики на період до 2027 року, розробляти стратегію публічно, постійно комунікувати та враховувати думку бізнесу, готувати фаховий соціально-економічний аналіз з залученням експертів з відповідним досвідом.
Захід відбувся за підтримки науково-експертного середовища за участі заступника голови Самбірської райдержадміністрації Віктора Турика, голови Самбірської районної ради Віталія Кімака, експерта ГО «Європейський діалог».
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 149 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua