Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
Якісна стратегія – успішна громада! Саме під таким гаслом сьогодні, 15 червня 2021 року, департамент економічної ЛОДА провів тематичний семінар для територіальних громад Самбірського району, де обговорили основні принципи формування якісних місцевих стратегій.

Детальніше:Для громад Самбірського...

Сьогодні Уряд за ініціативою Мінрегіону вніс зміни до постанови КМУ №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку». Нововведення стосуються порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

Детальніше:Відтепер фінансування з ДФРР...

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації повідомляє, що до 15 квітня продовжено прийом документів суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на участь у конкурсі в рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки. 

Детальніше:До 15 квітня продовжено...

May be an image of ноутбук, екран та текст «WEBINAR y»
31 березня 2021 року відбудеться Всеукраїнський вебінар для представників бізнесу з актуальних питань. Цільовою аудиторією є суб’єкти підприємництва, бізнес асоціації, працівники місцевих органів влади, до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу.

Детальніше:Запрошуємо представників...

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua