Самбірська

районна державна адміністрація

Увага! Нові правила подачі звернень громадян та особистого прийому громадян  міським головою | Козятинська міська рада — офіційний сайт, гаряча лінія  (04342) 2-01-05. Петиції та звернення, документи міської ради, ЦНАП, ОСББЗа 2020 рік в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 96 звернень громадян (за 2019 рік – 134 звернення), з них письмових — 70 (55) та усних — 26 (79), що на 38 звернень менше в порівнянні з минулим роком.

Звернення поступили від різних верств населення, серед них: ветерани праці та пенсіонери (21), інваліди, учасники війни (4), багатодітні сім’ї, одинокі матері (19), постраждалі на ЧАЕС (1) та інші.

В структурі звернень переважають заяви – 52, пропозиції – 34 та скарги – 10.

Із 96 звернень, що надійшли до районної державної адміністрації, вирішено позитивно – 45, дано роз’яснення – 48, відмовлено у задоволенні порушених у зверненні питань – 3 звернення.

Згідно аналізу листів, пропозицій, заяв і скарг, які поступили в районну державну адміністрацію, найбільше звернень поступило з питань:

- аграрної політики та земельних відносин – 38 (29);

- соціального захисту населення – 20 (32);

- захисту прав дітей – 13 (27);

- комунального господарства – 5 (11);

- інші – 20 (27).

Найбільше заяв і скарг поступило від громадян Бісковицької (13), Ралівської (10) сільських, Рудківської (9) міської, Вільшаницької (7), Бабинської (7) сільських рад, жителів м. Самбора (11) та населених пунктів за межами району (10).

У вищі органи державної влади від жителів району за 2020 рік поступило всього звернень – 1 (за 2019 рік – 8): Секретаріат Президента України – 1, Верховну Раду України – 0, Кабінет Міністрів України – 0, обласну державну адміністрацію – 0.

Упродовж 2020 року поступило 0 повторних та 22 колективних звернення.

На всі звернення заявники отримали відповіді та роз’яснення.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2014 року № 577 «Про організацію та проведення особистого прийому громадян» голова та його заступники проводять особистий прийом громадян, ведуться відповідні журнали особистого прийому громадян. Графіки прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації, Львівської обласної державної адміністрації розміщені на веб-сторінках районної державної адміністрації, вивішені в приміщені адмінбудинку та направлені в місцеві ради району. За 2020 рік керівництвом районної державної адміністрації всього прийнято на особистих прийомах 26 громадян.

На розгляд районної державної адміністрації упродовж 2020 року поступило 6 депутатських запитів та звернень від депутатів Самбірської районної ради: П. Качинського (2), Н. Черевичної (2), М. Коваліва та П. Германа.

Депутатські звернення та запити поступили з питань:

- ремонту дороги с. Хлопчиці – с. Новосілки-Гостинні;

- збільшення кількості рейсів автобуса Самбір-Бірчиці;

- виділення коштів для добудови дамби на правому березі річки Дністер;

- оренди водоймища «Літомир»;

- облаштування автобусної зупинки в с. Стрілковичі;

- розчищення придорожньої смуги від дерев та кущів.

Депутати та заявники отримали письмові відповіді згідно вимог чинного законодавства.

Строки розгляду звернень громадян були дотримані згідно вимог Закону України «Про звернення громадян».

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 95 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua