Самбірська

районна державна адміністрація

 

Самбірська районна державна адміністрація повідомляє, що за І квартал 2015 року в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 47 (за 2014 рік – 26) звернень громадян, з них письмових — 24 (10) та усних — 23 (16), що на 21 звернення більше ніж в минулому році.

В структурі звернень переважають заяви – 26, пропозиції – 18, скарги – 3.

Із 47 звернень що надійшли до районної державної адміністрації вирішено позитивно – 19 (12), дано роз’яснення – 26 (13), відмовлено у задоволенні порушених у зверненні питань – 2 (1) громадянам.

Зробивши аналіз листів, пропозицій, заяв і скарг, які поступили в районну державну адміністрацію, найбільше звернень поступило з питань:

?соціального захисту населення – 12 (7);

?захисту дітей – 11 (9);

?комунального господарства – 6 (4);

?транспорту – 6 (0)

?сільського господарства і землекористування — 4 (1);

?житло – 3 (3);

?та інші – 5 (1).

Найбільше заяв і скарг поступило від жителів Ралівської (9), Воютицької (5), Бісковицької (4), Блажівської (3) сільських рад та м. Самбора (5).

У вищі органи державної влади від жителів району за І квартал 2015 року поступило всього звернень — 3 (0): Секретаріат Президента України – 0 (0), Верховну Раду України — 0 (0), Кабінет Міністрів України — 0 (0), обласну державну адміністрацію — 3 (0).

За І квартал 2015 року поступило 2 (1) повторних та 4 (1) колективних звернень.

На всі звернення заявники отримали роз’яснення.

Виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” перевірено сектором контролю та роботи із зверненнями громадян у виконкомах Лукавської та Містковицької сільських радах.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2014 року № 577 “Про організацію та проведення особистого прийому громадян” голова та його заступники проводять особистий прийом громадян. Кожен із заступників має для запису громадян журнал особистого прийому. За І квартал 2015 року керівництвом районної державної адміністрації всього прийнято на особистих прийомах 23 громадян. Графіки прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації, Львівської обласної державної адміністрації розміщені на веб-сторінках районної державної адміністрації, а також вивішені в приміщені адмінбудинку та направлені в місцеві ради району.

Крім того, з метою вивчення реального стану справ в населених пунктах району, надання практичної допомоги у вирішенні проблемних питань по розгляду звернень на місцях: розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 грудня 2014 року № 552 проводяться виїзні прийоми громадян і згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2014 року № 576 працює гаряча телефонна лінія та телефон довіри. Впродовж І кварталу 2015 року керівництвом районної державної адміністрації проведено виїзні прийоми громадян у Бабинській сільській та Новокалинівській міській радах. У виїзному прийомі взяло участь близько 80 громадян, які звернулися з питань:

- ремонту доріг;

- оренди земель інвесторами;

- реконструкції дошкільного навчального закладу в с. Бабина;

- виділення земельних ділянок для учасників АТО;

- добудови дитсадка в м. Новий Калинів;

- придбання шкільного автобуса;

- пільгового проїзду та інші.

На розгляд районної державної адміністрації поступило 4 депутатських запити та звернення від:

- Народного депутата України: О. Кужель;

- депутатів Львівської обласної ради: Л. Завійського, С. Сороківського;

- депутата Самбірської районної ради: І. Цуприк.

Депутатські звернення поступили з питань:

- довозу дітей дошкільного віку;

- виділення додаткових коштів на утримання дошкільних навчальних груп;

- пасажирське сполучення сіл;

- виділення коштів для проведення реставраційних та відновлювальних робіт фасаду органного залу.

Депутати та заявники отримали письмові відповіді згідно вимог чинного законодавства.

Крім цього при районній державній адміністрації працює комісія по розгляду звернень громадян. Згідно плану роботи за І квартал 2015 року комісія провела 1 засідання.

Звернення громадян були розглянуті: управлінням Держземагентства у Самбірському районі (12), відділом житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури (15), управлінням соціального захисту населення (8), сектором контролю та роботи із зверненнями громадян разом з юридичним сектором (7).

Строки розгляду звернень які надходили в районну державну адміністрацію були дотримані згідно вимог Закону України «Про звернення громадян».

 

Завідувач сектору контролю та

роботи із зверненнями громадянМарія Руда

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 115 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua