Самбірська

районна державна адміністрація

Самбірська районна державна адміністрація повідомляє, що за І квартал 2014 року в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 26 (за 2013 рік – 63) звернень громадян, з них письмових — 10 (33) та усних — 16 (30), що на 37 звернень менше ніж в минулому році.

Звернення поступили від різних верств населення, серед них: ветерани праці та пенсіонери (10), інваліди, учасники війни (5), багатодітні сім’ї, одинокі матері (5), постраждалі на ЧАЕС (0) та інші.

В структурі звернень переважають заяви – 15, пропозиції – 10, скарги – 1.

Із 26 звернень що надійшли до райдержадміністрації вирішено позитивно – 12 (15), дано роз’яснення – 13 (43), відмовлено у задоволенні порушених у зверненні питань – 1 (5) громадянам.

Зробивши аналіз листів, пропозицій, заяв і скарг, які поступили в районну державну адміністрацію, найбільше звернень поступило з питань:

?соціального захисту населення — 7 (14);

?комунального господарства — 4 (4);

?сільського господарства і землекористування — 1 (17);

?захисту дітей – 9 (4);

?житло – 3 (3);

?та інші – 1 (11).

Найбільше заяв і скарг поступило з Ралівської (5), Чайковицької (2), Михайлевицької (2) сільських рад.

У вищі органи державної влади від жителів району за І квартал 2014 року поступило всього звернень — 0 (10): Секретаріат Президента України – 0 (0), Верховну Раду України — 0 (0), Кабінет Міністрів України — 0 (0), обласну державну адміністрацію — 0 (10).

Із 26 звернень задоволено з таких питань:

- щодо виділення допомоги багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, одиноким пристарілим: Л. Кінаш, І. Мінкевич, С. Скірин, М. Петеляк, Є. Москвяк, Є. Белей та інші;

Згідно клопотань голови райдержадміністрації на ім’я обласних депутатів Л. Охріменка та Л. Завійського про виділення допомоги, звернення задоволено.

- щодо захисту дітей: М. Станько, М, Гонсьо, І. Хапко, З. Іваничко, С. Бакалець.

Питання розглянуто на засіданні комісії з питань захисту прав дитини. Всі звернення задоволено.

Необґрунтовані:

- щодо встановлення меж земельних ділянок Н. Бурдяк та М. Гнатовського.

Питання неодноразово розглядалось комісійно та судовими органами.

За І квартал 2014 року поступило 1 (4) повторних та колективних 1 (4) звернень (спір відносно землекористування).

На всі звернення заявники отримали роз’яснення.

Виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” перевірено Відділом контролю та роботи із зверненнями громадян у виконкомах Бабинської та Бісковицької сільських радах.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 лютого 2013 року № 16 “Про організацію та проведення особистого прийому громадян” голова та його заступники проводять особистий прийом громадян. Кожен із заступників має для запису громадян журнал особистого прийому. За І квартал 2014 року керівництвом районної державної адміністрації прийнято всього на виїзних та особистих прийомах 16 громадян. Графіки прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, Львівської обласної державної адміністрації розміщені на веб-сторінці райдержадміністрації, вивішені в приміщені адмінбудинку та направлені в місцеві ради району.

На розгляд райдержадміністрації поступило 3 депутатських запити та звернення від депутатів районної ради.

Депутатські звернення та запити поступили від депутатів:

- районних: І. Гриціва (2), Б. Ладаная.

Депутатські звернення поступили з питань:

- ремонт дороги до с. Містковичі;

- роботи директора централізованої бібліотечної системи Н. Фетісової.

Депутати і заявники отримали письмові відповіді згідно чинного законодавства.

Крім цього при райдержадміністрації працює комісія по розгляду звернень громадян. Згідно плану роботи за І квартал комісія провела 1 засідання.

Звернення громадян були розглянуті: управлінням Держземагентства у Самбірському районі (1), сектором розвитку інфраструктури (1), управлінням соціального захисту населення (2), відділом контролю та роботи із зверненнями громадян разом з юридичним сектором (3).

Строки розгляду звернень були дотримані згідно Закону України «Про звернення громадян».

Заяви Героїв Радянського Союзу і Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної Війни не поступали.

Відділ контролю та роботи із зверненнями громадян організовує свою роботу згідно складеного річного, квартальних та місячних планів роботи.

 

 

 

Головний спеціаліст відділу контролю та

роботи із зверненнями громадянМарія Руда

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua