Самбірська

районна державна адміністрація

За 2013 рік в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 209 (229) звернень громадян, з них письмових — 122 (123) та усних — 87 (107), що на 20 звернень менше ніж в минулому році.

Звернення поступили від різних верств населення, серед них: ветерани праці та пенсіонери (85), інваліди, учасники війни (14), багатодітні сім’ї, одинокі матері (13), постраждалі на ЧАЕС (2) та інші.

В структурі звернень переважають заяви – 140, пропозиції – 54, скарги – 15.

Із 209 звернень, що надійшли до райдержадміністрації вирішено позитивно – 80 (97), дано роз’яснення – 122 (127), відмовлено у задоволенні порушених у зверненні питань – 7 (5) громадянам.

Зробивши аналіз листів, пропозицій, заяв і скарг, які поступили в районну державну адміністрацію, найбільше звернень поступило з питань:

?соціального захисту населення — 45 (52);

?комунального господарства — 31 (41);

?сільського господарства і землекористування — 45 (24);

?освіти, виховання та навчання дітей – 9 (29);

?транспортних перевезень – 22 (39);

?та інші – 33 (16).

Найбільше заяв і скарг поступило з Ралівської (10), Верховецької (10), Чайковицької (8), Михайлевицької (8) Дублянської селищної (11), Новокалинівської міської (16).

У вищі органи державної влади від жителів району за 2013 рік поступило всього звернень — 37 (54): Секретаріат Президента України – 5 (8), Верховну Раду України — 1 (1), Кабінет Міністрів України — 5 (7), обласну державну адміністрацію — 26 (38).

За 2013 рік поступило 10 (9) повторних та колективних 10 (10) звернень (виділення коштів на ремонт доріг, спір відносно землекористування, розчистка доріг після снігопадів і покращення житлових умов с. Протащаку, так як для їх вирішення потрібні кошти).

На всі звернення заявники отримали роз’яснення. Взято на додатковий контроль питання ремонту доріг в районі та покращення житлових умов С. Протощаку жителю с. Корналовичі.

Для вирішення даних звернень потрібні кошти.

Виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” перевірено сектором контролю та роботи із зверненнями громадян у виконкомах Вощанцівської Бабинської, Никловицькій, Роздільненській, Корналовицької та Воютицької сільських радах.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 лютого 2013 року № 16 “Про організацію та проведення особистого прийому громадян” голова та його заступники проводять особистий прийом громадян. Кожен із заступників має для запису громадян журнал особистого прийому. За 2013 рік керівництвом районної державної адміністрації прийнято всього на виїзних та особистих прийомах 181 громадян, з них головою та заступниками на виїзних прийомах — 75 (на особистому - 106). Графіки прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, Львівської обласної державної адміністрації розміщені на веб-сторінках райдержадміністрації, вивішені в приміщені адмінбудинку та направлені в місцеві ради району.

Крім того, з метою вивчення реального стану справ в населених пунктах району, надання практичної допомоги у вирішенні проблемних питань по розгляду звернень на місцях: розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 січня 2013 року № 13 проводяться виїзні прийоми громадян і згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 30 січня 2013 року № 14 працює гаряча телефонна лінія та телефон довіри. За 2013 рік на телефон гарячої лінії поступило 10 звернень (про прискорення видачі посвідчень «Мати-героїня» та виплата компенсації їм, та ремонт дороги, покращення роботи АТП щодо пасажирських перевезень).

Керівництвом районної державної адміністрації проведено виїзні прийоми громадян у Ралівській, Містковицькій, Луківській, Блажівській, Корналовицькій, Калинівській, Гординянській, Городищенській, Великоозиминській, Монастирецькій сільських та Дублянській селищній радах. В прийомі взяло участь майже 370 громадян, які звернулися з питань:

- виділення коштів з районного та обласного бюджетів на ремонт доріг (ремонт доріг буде проводитися згідно поступлення коштів);

- виділення коштів ТзОВ «АгроЛВЛімітед» Містковицькій СЗШ І-ІІІ ст на будівництво внутрішньої вбиральні. Представником фірми Сосяком виділено кошти в сумі 5 тис на виконання робіт;

- покращення роботи ВАТ «АТП-14608» щодо пасажирських перевезень (питання постійно розглядається на засіданні Координаційної ради з питань пасажирських перевезень);

- встановлення мобільних вишок в с. Блажів та Монастирець;

- виділення допомоги малозабезпеченим сім’ям, прискорення присвоєння почесного звання «Мати-героїня» (підготовлено клопотання на ім’я депутатів обласної ради на виділення допомог Л. Охріменка та Л. Завійського).

За 2013 рік 143 жінки нагороджено почесним званням «Мати-героїня».

На розгляд райдержадміністрації поступило 31 депутатських запити та звернення від депутатів районної і обласної рад.

Депутатські звернення та запити поступили від депутатів:

- Верховної Ради України Я Дубневича;

- обласної ради: Л. Охріменка, О. Ганущина;

- районних: М. Ліпецької, В. Кімака, Т. Струка, М. Кунцьо та інших.

Депутатські звернення поступили з питань:

- ремонт доріг в районі;

- покращення роботи Самбірського АТП-14608 щодо пасажирських перевезень;

- ремонт моста на трасі Нагірне-Звір;

- очищення русла річки Черхавка;

- виділення коштів на створення комп’ютерного класу в Городищенській СЗШ.

Депутати і заявники отримали письмові відповіді згідно чинного законодавства.

Крім цього при райдержадміністрації працює комісія по розгляду звернень громадян. Згідно плану роботи за 2013 рік комісія провела 4 засідання.

Звернення громадян були розглянуті: управлінням Держземагентства у Самбірському районі (25), сектором розвитку інфраструктури (32), управлінням соціального захисту населення (15), сектором контролю та роботи із зверненнями громадян разом з юридичним сектором (37).

Строки розгляду звернень були дотримані згідно Закону України «Про звернення громадян».

Заяви Героїв Радянського Союзу і Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної Війни не поступали.

Відділ контролю та роботи із зверненнями громадян організовує свою роботу згідно складеного річного, квартальних та місячних планів роботи.

В 2013 році питання про розгляд звернень громадян заслухано на Колегії районної державної адміністрації в липні та грудні місяці поточного року.

 

Завідувач сектору контролю та

роботи із зверненнями громадянЛюбов Васюта

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua