Самбірська

районна державна адміністрація

 
На зображенні може бути: текст
За нашими спостереженнями, найчастіше посадовці забувають подати декларацію після того, як вони звільнилися. Попри війну та наразі необов’язкову подачу декларацій, НАЗК рекомендує посадовцям не затягувати з декларуванням після звільнення. Адже декларування все одно незабаром буде відновлене. Заповніть декларацію сьогодні та вам не доведеться згадувати про неї після новорічних свят.
А заповнити декларацію якомога швидше допоможуть наші ресурси:
🔹платформа «База знань НАЗК», де зібрані всі роз’яснення НАЗК. Також на платформі можна скористатися пошуком за ключовим словом (https://wiki.nazk.gov.ua/);
🔹Посібник декларанта-2022, де можна дізнатися всю актуальні інформацію про принципи подання декларації (https://bit.ly/3FOxb4O);
🔹спеціальна функція «Дані для декларації», яка допоможе досвідченим публічним службовцям перевірити інформацію про власність та обтяження, наявну в інших Реєстрах;
🔹контакт- центр за номером +38(044)200–06–94. Графік роботи спеціалістів — із понеділка по четвер з 9.00 по 18.00, п’ятниця з 9.00 по 16.45.
🔹гайд «Топ-25 поширених помилок при заповненні декларації», де ви можете ознайомитися з найчастішими проблемами (https://bit.ly/35dI8Np)
Важливо: якщо у вас виникають технічні проблеми при роботі з Реєстром декларацій, у Базі знань є окремий розділ, де зібрані методичні рекомендації та поширені проблеми декларантів під час роботи в Реєстрі (https://bit.ly/3FNSSln).
Якщо у рекомендаціях ви не знайдете відповіді на ваше питання, а Реєстр декларацій буде продовжувати видавати помилки при роботі, напишіть нам у чаті Реєстру декларацій. Для того, щоб відкрити чат натисніть на зелену кнопку з правого боку екрану з надписом «Допомога онлайн». Також ви можете написати нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (до листа додайте, будь ласка, повноекранний скріншот екрану з помилкою).
Нагадуємо вам, якщо ви звільнилися під час дії воєнного стану, то подати декларацію при звільненні ви можете одразу після звільнення, або в період із 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.
Така декларація подається за період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями, та містить інформацію станом на останній день такого періоду (останній робочий день).

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 71 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua