Самбірська

районна державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

На зображенні може бути: текст
Після відновлення декларування 12 жовтня 2023 року, ухвалений Верховною Радою України Закон визначив, що відтепер у розділі декларації 12.1 “Банківські та інші фінансові установи, у тому числі за кордоном, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки або зберігаються кошти, інше майно” не потрібно вказувати номери рахунків, так звані IBAN. Треба зазначати лише фінансові установи, в яких відкрито банківські рахунки.

Детальніше:НАЗК оновило форму...

Подання виправленої декларації: зміна строків

Наразі триває кампанія декларування за 2021 та 2022 роки, яка завершується 31 січня 2024 року. Крім того, від початку 2024 року і до 31 березня 2024 року включно публічні  службовці мають подати декларації за 2023 рік. 

Детальніше:Подання виправленої...

Декларування відновлено! НАЗК турбується про декларантів та нагадує як заповнити декларацію покроково! 

Зберігайте відеоінструкції щодо заповнення розділів декларації та подайте її без помилок.

Детальніше:Декларування відновлено!...

На зображенні може бути: 11 людей та люди навчаютьсяСьогодні начальник Самбірської районної військової адміністрації Іван Іванович Ільчишин провів чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

Детальніше:Що відбулось минулого тижня...

Відновлено спеціальні перевірки: що змінилося?

Спеціальні перевірки здійснюються для забезпечення несумісності корупційних практик та публічної служби і, як наслідок, недопуску до посад осіб, які мають активи, що не підтверджені законними доходами, які подали недостовірні документи для призначення, співпрацюють із ворогом тощо.

Детальніше:Відновлено спеціальні...

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в умовах воєнного стану», який набрав чинності 12 жовтня 2023 року, керівник апарату Самбірської районної державної адміністрації Оксана Галюлько, провела апаратну нараду,

Детальніше:В Самбірській РВА  проведено...

Декларування посадових осіб юридичних осіб публічного права. Хто за новим Законом повинен подавати декларації?

Закон про відновлення декларування, який набрав чинності 12 жовтня 2023 року, суттєво зменшив (приблизно на 50 тисяч) кількість декларантів у державних та комунальних підприємствах, закладах, установах, організаціях – юридичних особах публічного права (далі – ЮОПП). 

Детальніше:Декларування посадових осіб...

Відновлення е-декларування: як виправити декларацію, подану під час війни?

З набранням чинності Законом про відновлення декларування 12 жовтня 2023 року стартувала й кампанія декларування за 2021 та 2022 роки. Вона триватиме до 31 січня 2024 року, детальніше читайте тут.

Детальніше:Відновлення е-декларування:...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 131 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua