Самбірська

районна державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

На зображенні може бути: 1 особа та текст
Швидко розібратися в усіх тонкощах процесу подання допоможуть відео з покроковими інструкціями. Ми зібрали їх в одному плей-листі на YouTube. Лінк - у коментарях ⬇️
Експерти НАЗК актуалізували інформацію для декларантів. Ви легко зможете дізнатися про новації подання декларацій та на що варто звернути увагу.

Детальніше:Кампанія декларування вже на...

На зображенні може бути: 4 людини та текст

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) роз’яснює правила декларування з тих питань, щодо яких отримує найбільше запитів від службовців. Отже, як правильно відображати в декларації підприємницьку діяльність.

Детальніше:Кампанія декларування за...

На зображенні може бути: текст
Багато декларантів придбали або мають намір придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), у тому числі й військові. Вони є цінними паперами, а отже інформацію про них необхідно зазначати в декларації. Крім того, відображенню підлягають певні операції з ОВДП та їх результати.

Детальніше:Як правильно декларувати...

На зображенні може бути: текст «#декларування нашональне агентство 3питань запобгання корупци кампания декларування за 2023 звтний перод завершиться через 1L03 12.03 3.03 03 14.03 15.03 16.03 18.03 17.03 19.03 23.03 25.03 24.03 17 днив 26.03 205 28.03 29.03 30.03 31.03»
Для зручності декларантів НАЗК створило розділ “Підготуватися до декларування”(https://bit.ly/43fKeX8), у якому зібрано всі актуальні матеріали на тему декларування, зокрема:
🔹Як підготуватися до подачі декларації? Пам’ятка для новачків на держслужбі та кандидатів на посади https://bit.ly/3vfBljz

Детальніше:31 березня 2024 року...

НАЗК + Дія: дані для декларації стосовно членів сімʼї відтепер можна отримати за допомогою застосунку “Дія” за декілька кліків в Реєстрі декларацій
Уже відсьогодні, 8 березня 2024 року, декларанти можуть сформувати довідку “Дані для декларації” за 2023 рік з даними не лише стосовно себе, а й стосовно членів сім’ї. Як це зробити - читайте за посиланням https://bit.ly/4c5kgtm та тут👇

Детальніше:НАЗК + Дія: дані для...

На зображенні може бути: текст
 
Кампанія декларування за 2023 звітний період триває до 31 березня включно. НАЗК продовжує роз’яснювати правила декларування з питань, які найбільше турбують публічних службовців.
Одним з видів доходу, який потрібно декларувати, є спадщина. Вона підлягає відображенню в розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації за той звітний період, в якому було отримано правовстановлюючий документ – свідоцтво, договір чи судове рішення.

Детальніше:Як декларувати майно,...

Про підведення підсумків кампанії декларування посадовців у 2021-2022 роках і декларування доходів за 2023 рік сьогодні обговорювали на нараді в керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Оксани Галюлько.

Детальніше:Підведення підсумків...

Можливо, це зображення (текст «#декларування нацональне агентство питань запобгання корупци декларування за 2023 звтний перод: хто 3 посадовцв юридичних осіб публчного права € декларантом, a хто Hİ?»)
 
Подати декларацію мають:
▪️голови та члени наглядової ради, ради директорів, виконавчого органу, комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії);

Детальніше:Декларування за 2023 звітний...

На зображенні може бути: текст «#декларування нацональне агентство 3питань запобгання корупци вдтермнування подання декларацй: хто мае подати декларацю за 2023 pik, a хто HI? единий державний реестр декларацй oci6, уповноважених виконання функций держави бо мисцевого самоврядування використовувати файл особистим ключем використовувати апаратний носй особистого ключа квалфкова. використовувати хмарний пдпис визначити автом пектронниу використовувати d.gov.ua язминивкеппазомзпаспортними 3н.м»
До 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітній період. НАЗК закликає службовців своєчасно та відповідально відзвітувати за свої статки та нагадує, що для певних категорій декларантів обов’язок подання декларацій відтерміновано – їм потрібно буде це зробити не пізніше 90 днів після зміни умов, які надають їм таке право.

Детальніше:Для кого обов'язок подання...

На зображенні може бути: текст

 З 20 лютого 2024 року вже можливо сформувати довідку “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій з даними про доходи з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (ДРФО) за весь 2023 рік.

Детальніше:До уваги декларантів! 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 191 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua