Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ: ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ31 березня 2019 року — вибори Президента України. 
Участь громадян у виборах є добровільною. Усе, що необхідно виборцю для реалізації свого права вільного волевиявлення, це прийти 31 березня на виборчу дільницю, до якої він віднесений, з паспортом громадянина України або тимчасовим посвідченням громадянина України, отримати бюлетень та проголосувати.

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на чергових виборах Президента України є включення його до списку виборців на виборчій дільниці. Кожен виборець заздалегідь може перевірити свої відомості у реєстрі виборців. Для цього необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації (або проживання) та перевірити свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу.
Особливо це стосується:
- виборців, які будуть приймати участь у виборах вперше;
- виборців, які досягли 18-річчя, проте були відсутні в списках виборців на попередніх виборах;
- виборців, які змінили прізвище, ім’я, по батькові;
- колишніх військовослужбовців строкової служби;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, які довгий час перебували за кордоном;
- осіб, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
Окрім того персональні дані можна перевірити на сайті Державного реєстру виборців в “Особистому кабінеті” за такою електронною адресою: http://www.drv.gov.ua (відповідь отримаєте за дві доби). 
Окремо звертаємось до внутрішньо переміщених осіб та осіб, які не проживають за місцем реєстрації (це можуть бути й трудові мігранти, і люди, які знають, що на день виборів не будуть перебувати за місцем постійної реєстрації).
Вам необхідно звернутися з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців (або за місцем реєстрації, або за місцем перебування 31.03.2019 року) із заявою про тимчасову зміну місця голосування, де визначать дільницю, на якій Вас включать у список виборців за місцем перебування у день виборів. 
До заяви додаються документи, які обгрунтовують необхідність зміни місця голосування (свідоцтво про право власності на житло, договір оренди житла, довідка з місця праці, довідка з місця навчання, довідка про постійне місце проживання, тощо).
Внутрішньо переміщені особи до заяви додають лише при наявності довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. 
Термін подачі заяв — до 25 березня 2019 року включно.
Якщо у вас виникли питання пов’язані з Державним реєстром виборців, звертайтеся за телефоном : (03236) 6-11-61 або особисто завітайте до нас за адресою : м.Самбір, вул.Мазепи, 8, каб. № 31 (ІІІ поверх) щоденно (понеділок-п’ятниця) з 9.00 год. до 18.00 год., та впродовж березня ще й у вихідні дні ( субота-неділя).

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua