Самбірська

районна державна адміністрація

 

На порядку денному розглядались такі питання: 

1.Розгляд Положення про експертну комісію, Положення про архів Николовицької сільської ради (Доповідає: М.Павлішевська – начальник архівного відділу районної державної адміністрації).

 

2. Розгляд номенклатури справ, Положення про експертну комісію, Положення про архів – відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації. (Доповідає:Н.Андрухів - методист інформаційно – методичного центру  освіти, відділу освіти районної державної адміністрації).

3. Розгляд пакету документів ДЗ «Самбірська районна санітарно – епідеміологічна станція» а саме: опис справ тривалого зберігання за 1993-2012 роки в кількості 45 (сорок п’ять) справ, опис справ з кадрових питань(особовий склад) за 1969-2012 роки в кількості 41 (сорок одна) справа, опис справ тимчасового зберігання за 2003-2012 роки в кількості 56 (п’ятдесят шість)справи, акт про вилучення до знищення документів не внесених до Національного архівного фонду за 1969-2012 роки в кількості 801 (вісімсот одна) справ та історична довідка. (Доповідає: Я.Катинський - голова ліквідаційної комісії ДЗ «Самбірська рай СЕС»).

4.Розгляд Положення про експертну комісію Ралівської сільської ради . (Доповідає: С.Бандура - начальник військово - облікового столу Ралівської сільської ради).

5.Розгляд описів справ з постійного зберігання за період 1994-2010 роки, описів справ з кадрових питань (особовий склад) за період 

1998-2004 роки, акт про виділення до знищення справ не внесених до Національного архівного фонду за період 1998-2005 роки, історична довідка (Доповідає:С.Ференц - заступник міського голови м. Рудки з питань виконавчої влади).

6.Розгляд інструкції з діловодства Самбірського Управління Державної казначейської служби України Львівської області. (Доповідає: П.Дністрянський - начальник Самбірського Управління Державної казначейської служби України Львівської області).

7.Розгляд номенклатури справ, Положення про експертну комісію, Положення про архів Вощанцівської сільської ради. (Доповідає: Л.Надулична – секретар виконкому Вощанцівської сільської ради).

На засіданні були присутні : голова ЕК (М.Павлішевська), секретар ЕК (М.Балишин), члени ЕК (Г.Ковалів, Г.Кокоць, Н.Андрухів, М.Дорощак), запрошений  в.о керівника апарату районної державної адміністрації В.Ільчишин.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 89 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua