Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом "ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО ЩО РОБИТИ"

У ситуації домашнього насильства головне не мовчати! Також ви можете зателефонувати на Національну гарячу лінію 116 123, фахівці якої вас зможуть проконсультувати та повідомити, куди у вашій області можна звернутися за допомогою.

У Самбірському районі, за допомогою ви можете звернутись до:

  1. Правоохоронних органів (поліція). Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутись особисто до Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області (м. Самбір, вул. С. Бандери, 4) та написати заяву.
  2. Медичних установ. Якщо Ви зазнали фізичного чи сексуального насильства, Ви маєте одразу звернутися до КНП (м. Самбір, вул. Шпитальна, 14) та зафіксувати фізичні ушкодження.
  3. Управління соціального захисту населення Самбірської районної державної адміністрації – м. Самбір, вул. Мазепи, 8, каб. № 29 а, тел. 6 03 36. Тут приймуть Вашу заяву про вчинення у Вашій сім’ї насильства та залучать відповідні органи та служби, у тому числі, за потреби правоохоронні органи, для надання допомоги Вашій родині.
  4. Самбірського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді – м. Самбір, вул. Мазепи, 8, каб № 2, 3, тел. 3 21 10,6 06 65. У Центрі Ви зможете отримати необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги та консультації.
  5. Служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації – м. Самбір, вул. Мазепи, 8, каб. № 32, 33, тел. 6 10 09. Якщо у Вашій сім’ї є діти, вони так само або страждають від насильства, або є його свідками. Відповідна служба втрутиться у ситуацію та захистить права дітей.
  6. Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – м. Самбір, вул. Мазепи, 13, тел. 6 06 54. Працівники та працівниці Центру обізнані з проблемами домашнього насильства і зможуть вам допомогти .

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 701 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua