Самбірська

районна державна адміністрація

 Через тиждень, 4 листопада, розпочинається організація Всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня соціалізації та адаптації учасників АТО з інвалідністю. Проєкт «Професія для життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахований на 18 осіб з-поміж учасників АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 31 дня.

Під час реалізації проєкту учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями: «Озеленювач»; «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»; «Касир торгівельного залу»; «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Засвоєння навчального матеріалу забезпечить учасників проєкту необхідними професійними знаннями, уміннями та навичками. Додамо, що реабілітаційні заходи включатимуть в себе заняття лікувальною фізкультурою, сеанси спелеотерапії; сеанси масаж; заняття аквааеробікою, заняття з психологічної просвіти; заходи з соціальної адаптації; отримання юридичної допомоги.

Інший проєкт – програма «Повернувся з АТО – повернись до життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахований на 25 осіб з-поміж учасників АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 46 днів.

До участі у проєктах запрошуються учасники з інвалідністю виключно у стадії ремісії або при відсутності загроз гострого стану, які не потребують невідкладної медичної допомоги та стороннього додаткового догляду, у зв’язку з тим, що готельно-туристичний комплекс, на базі якого реалізуються вищезазначені заходи, не в повній мірі обладнаний архітектурними засобами безперешкодного доступу та користування для маломобільних груп населення.

Учасникам проєктів при собі необхідно мати: паспорт (оригінал); пенсійне посвідчення (оригінал і копію), за наявністі; довідку від сімейного лікаря про епідоточення; індивідуальна програма реабілітації інваліда (ІПР (копію)); довідку до акту огляду медико-соціальною експертною комісією (МСЕК, (оригінал і копію)); довідку про щеплення або чинний (72 години) негативний ПЛР-/екс.

Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» (м. Святогірськ, вул. Курортна, 13). Заїзд учасників розпочнеться 04 листопада 2021 року, проживання, харчування та відшкодування вартості квитків коштом організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у вищезазначених заходах організатори просять надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. За більш детальнішою інформацією звертатись до контактних осіб. Контактні особи – Кузьменко Ігор Анатолійович - 066 0283 111, Гаврильченко Едуард Олександрович -               050 0647769. 

Нагадаємо,  з нагоди Дня захисників та захисниць України на Львівщині відбувся Перший національний Кубок Воїнів зі стрільби з лука. У пам’ять про загиблих захисників України у серпні управління молоді та спорту Львівської ОДА провело серію забігів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Згодом такий же захід відбувся у Трускавці. Наприкінці вересня на спортивно-стрілецькому комплексі «Карабін» розіграли Кубок оперативного резерву Збройних Сил України з прикладної стрільби.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 231 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua