Самбірська

районна державна адміністрація

Під час сесії обласної ради доповнили комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки.

Відтак, 13 липня, депутати підтримали внесення змін до програми, затвердженої рішенням обласної ради від 18 лютого 2021 року № 53.Отож, програму доповнять новим заходом - «Надання та виплата грошової допомоги родинам, родичі яких загинули (померли) під час проведення АТО (ООС)».

Захід передбачає надання грошової допомоги батькам та дружинам загиблих (померлих) учасників АТО (ООС), які мають статус «Член сімʼї загиблого» відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того, затверджено Порядок надання та виплати грошової допомоги родинам, родичі яких загинули (померли) під час проведення АТО (ООС).

Також на сесії ухвалили рішення про збільшення розміру соціальних виплат дітям (пасинкам, падчеркам) військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО (ООС), та Героїв Небесної Сотні.

Якщо станом на сьогодні такі діти щомісяця отримують 2500 гривень, відповідно до ухвалених змін розмір виплати буде привʼязано до 1,5 базового показника прожиткового мінімуму (станом на 01.07.2021 це - 3441 грн, на 01.12.2021 - 3589,5 грн).

«Завдання, які ми вже реалізовуємо у межах Програми, - актуальні, адже охоплюють соціальну підтримку як учасників АТО, так і родин загиблих. І дуже важливо, що сьогодні було розширено перелік заходів у межах даної програми, що дозволить ще більше опікуватися учасниками АТО та їхніми родинами, бійцями-добровольцями АТО, а також родинами Героїв Небесної Сотні», - зазначив заступник директора департаменту соціального захисту населення Роман Андрес.

Депутати також підтримали внесення змін і щодо затвердження Порядку виплати адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії та реабілітованим громадянам за статтями 1-2, 1-3 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917- 1991 років» у новій редакції. А також затвердили Порядок компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 74 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua