Самбірська

районна державна адміністрація

У Львівській області діє програма, яка пропонує сімейний відпочинок для учасників АТО/ООС та їхніх родин коштом обласного бюджету.

У Департаменті соціального захисту населення ЛОДА інформують, хто може скористатися програмою:

  • учасники АТО (ООС), які отримали поранення або захворювання під час участі в АТО (ООС), та члени їхніх сімей (дружина та діти віком до 18 років);
  • бійці-добровольці АТО (відповідно до рішення комісії ЛОР), які проходили лікування в закладах охорони здоров'я від початку проведення АТО (ООС) та члени їхніх сімей;
  • дружини, чоловіки яких загинули в зоні АТО (ООС) або померли після повернення із зони АТО (ООС), дружини померлих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні тощо.

Цьогоріч на програму сімейного відпочинку в межах реалізації обласної Комплексної програми соціальної підтримки АТО/ООС в обласному бюджеті передбачили 1,9 млн грн. Граничний розмір компенсації - не більше 1500 грн з розрахунку на кожного члена сім'ї. Кількість днів сімейного відпочинку необмежена.

Для того, щоб скористатися послугами з сімейного відпочинку, необхідно:

  1. Самостійно обрати заклад відпочинку на території Львівської області
  2. Звернутись із письмовою заявою та копіями окремих документів до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання
  3. В органі соціального захисту населення укласти тристоронній договір про компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку.

 

Заступник директора департаменту соціального захисту населення Роман Андрес закликав територіальні громади та управління соціального захисту населення райдержадміністрацій довести до відома усіх тих, хто має право скористатися програмою сімейного відпочинку за кошти з обласного бюджету.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 92 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua