Самбірська

районна державна адміністрація

Зображення може містити: одна або кілька осіб та текст
Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років. Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу.
Для призначення житлової субсидії особа подає до управління соціального захисту населення (до уповноважених осіб територіальної громади) заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.
Заява та декларація можуть бути подані особисто, або надіслані поштою чи в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.
Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо отримано інформацію про наявність простроченої понад 3 місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 340 грн.
Для призначення субсидії необхідно сплатити наявну заборгованість.
Разом з тим, за наявності заборгованості житлову субсидію може бути призначено на наступний період на підставі укладеного договору про реструктуризацію заборгованості з надавачами житлово-комунальних послуг (субсидія буде призначена у безготівковій формі).

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 107 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua