Самбірська

районна державна адміністрація

15 жовтня 2020 року, з метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, відбулося виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василя Вісьтака за участі представників від Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Самбірського міськрайонного центру зайнятості.
Метою виїзду було поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування. Про важливість легального працевлаштування для отримання майбутньої пенсії, зарахування страхового стажу та сучасні електронні сервіси Пенсійного фонду розповіла начальник Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Казан Л.М. Представником центру зайнятості було наголошено на правильності укладання трудових договорів між роботодавцем та найманою працею та поданні звітності про попит на робочу силу (вакансії) до центру зайнятості (форми 3-ПН). Також наголошувалося на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності.
Для недопущення норм чинного законодавства, підприємцям та найманим працівникам, рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Самбірської РДА; Самбірського міськрайонного центру зайнятості; Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області; Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного УПФУ у Львівській області.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 67 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua