Самбірська

районна державна адміністрація

8 жовтня 2020 року з метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснено виїзд у с. Вільшаник, с. Черхава, та с. Монастирець.
Метою виїзду було поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування. Суб'єктам господарської діяльності наголошувалося на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності.
Для недопущення норм чинного законодавства, підприємцям та найманим працівникам, рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Самбірської РДА; Самбірського міськрайонного центру зайнятості; Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області; Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного УПФУ у Львівській області.
Ліквідація прихованої зайнятостi, легалізація трудових відносин і заробітної плати, є одним із ключових напрямків роботи усіх державних органiв. Отже, вирiшувати цю пробему треба спільними зусиллями як державі, так і самим працівникам. Шановні громадяни, відстоюйте свої конституцiйні права – вимагайте від роботодавцiв офiційного оформлення трудових відносин, адже легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас на краще життя вже сьогодні.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 75 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua