Самбірська

районна державна адміністрація

З метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 1 жовтня 2020 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснено виїзд у Чукв’янську сільську раду.
Виїзд було здійснено з метою інформування підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування. Суб'єктам господарської діяльності наголошувалося на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності.
Для недопущення норм чинного законодавства, підприємцям та найманим працівникам, рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Самбірської РДА; Самбірського міськрайонного центру зайнятості; Самбірського відділу податків і зборів з фізичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Львівській області; Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного УПФУ у Львівській області.
Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятостi є одним із ключових напрямків роботи усіх державних органiв. Шановні громадяни, відстоюйте свої конституцiйні права – вимагайте від роботодавцiв офiційного оформлення трудових відносин, адже легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас на краще життя вже сьогодні.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 112 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua