Самбірська

районна державна адміністрація

Немає опису світлини.
З метою забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіональної політики Самбірська райдержадміністрація оголошує прийом документів для формування нового складу громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації.
Документи приймаються з 2 по 16 квітня 2021 року.
Формування нового складу громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації відбуватиметься 27 квітня 2021 року.
Запрошуємо інститути громадянського суспільства подавати кандидатури до нового складу громадської ради при Самбірській райдержадміністрації.
Для участі в рейтинговому голосуванні до ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
- рішення про делегування для участі в рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради (рішенняприйняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства);
- заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
- фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності);
- відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства ;
- відомості про місцезнаходження, адресу електронної пошти, номер контактного телефону.
Заява та згода на обробку персональних даних з підписом надсилається у сканованому вигляді, рішення про делегування надсилається з підписом та печаткою у сканованому вигляді, а всі інші документи, які додаються до заяви надсилаються в електронну вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою «Документи кандидата до громадської ради при Самбірській РДА».
Відповідальна особа за прийом документів: Арабська Надія.
Надання консультацій з питань подачі документів за телефоном: 0680517151 щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 09:00 до 18:00 (пт. з 09:00 до 17:00), перерва з 13:00 до 14:00.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 117 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua