Самбірська

районна державна адміністрація

 У найбільших містах України організовують шість регіональних дводенних навчальних семінарів на тему «Публічні кошти для громадського сектору: нові правила електронного конкурсу». Упродовж 26-27 серпня такий семінар відбудеться у Львові.

Організатори: громадська організація Координатор проєктів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фондом Східна Європа та Українським незалежним центром політичних досліджень.

Запрошуємо громадські об’єднання осіб з інвалідністю взяти участь у семінарах-тренінгах, які пройдуть у серпні та вересні у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці та Києві.

На семінарах будуть розглянуті наступні теми:

  • нові законодавчі норми для проведення конкурсу;
  • правила роботи з електронною системою проведення конкурсу та практична частина роботи з електронною системою;
  • як підготувати кошторис витрат;
  • практики проведення конкурсів;
  • основи проєктного менеджменту для громадських організацій;
  • як розказати про проєкт та знайти цільову аудиторію;
  • тендерні процедури закупівлі для інститутів громадянського суспільства;
  • як організації можуть знайти кошти на власний внесок.

У Львові семінар пройде з 26 по 27 серпня. Запрошуються представники з Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Рівненської областей.

Увага! Кінцевий термін подання заявок: 10 серпня 2021 року. Для подання заявки на участь у заході необхідно зареєструватися за посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатися: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

До слова, 4 серпня уряд схвалив проєкт Постанови Кабміну, згідно з яким удосконалив Порядок проведення конкурсу з визначення програм, що розробили інститути громадянського суспільства, для реалізації яких надають фінансову підтримку.

Міністерство соціальної політики підтримує ці зміни та вважає, що вони спростять процедури подачі конкурсних пропозицій від громадських об’єднань осіб з інвалідністю та будуть сприяти залученню широкої громадськості задля визначення переможців конкурсу.

Довідково: „Публічні кошти для громадського сектору: нові правила електронного конкурсу”.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 74 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua