Самбірська

районна державна адміністрація

80 проєктів від 64 інститутів громадянського суспільства – такими є результати проведення першого етапу конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Як інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА відповідно до рішення конкурсної комісії до відкритого захисту допустили 79 проєктів.

Так, 18 травня, о 10:00 год відбудеться другий етап конкурсу - відкритий захист проєктів інститутів громадянського суспільства. Його проведуть у Львівській ОДА (м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб 412). Про детальний розклад з часом захисту проєктів інститутів громадянського суспільства буде повідомлено додатково.

«Захист конкурсної пропозиції здійснюється державною мовою керівником або уповноваженим представником учасника конкурсу, під час якого можуть бути присутні представники громадськості та засобів масової інформації як спостерігачі. На відкритий захист надається 3-5 хвилин включно з питаннями від конкурсної комісії», - зазначають у департаменті.

Нагадуємо, що організатором конкурсу є департамент комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації. Конкурс відбувається відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

З рішеннями конкурсної комісії можна ознайомитись за посиланням.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 87 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua