Самбірська

районна державна адміністрація

ГО «Інститут громадянського суспільства» в межах реалізації проєкту «Згуртованість та розвиток в інтересах людини» – сприяння залученню громадськості та територіальних громад до розвитку на основі положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року» проводить набір слухачів на вебінар «Державна стратегія регіонального розвитку 2027» та можливості, які вона відкриває для розвитку на регіональному та місцевому рівні».

Для кого?

Громадських організацій, активістів громад, працівників органів місцевого самоврядування, залучених у роботі зі стратегічного планування.

Питання до обговорення:

- Нові підходи до регіонального розвитку у ДСРР-2027 та новели законодавства, що регулюють питання стратегічного планування та фінансування проектів регіонального розвитку за кошти Державного фонду регіонального розвитку.
- Можливості та потреби участі громадських організацій у розробці стратегій розвитку територіальних громад та у роботі з приведення у відповідність регіональних стратегій розвитку до ДСРР 2027;
- Про необхідність та способи врахування стратегічних і операційних цілей ДСРР 2027 при роботі в громадах з підготовки стратегій розвитку громад та з підготовки проектів регіонального розвитку.

Коли?

У міру формування груп. Точна дата буде повідомлена додатково. 

Як взяти участь у вебінарі?

Для участі у вебінарі заповніть анкету за посиланням до 25 квітня 2021 року. Участь у вебінарі безоплатна. 

«Zoom». Посилання буде надіслано завчасно після визначення та узгодження точної дати проведення вебінару.

Навіщо?

Учасники вебінару отримають можливість ознайомитись з новітніми та перспективними нормами законодавства у сфері регіонального розвитку, отримати практичні рекомендації щодо участі та діяльності робочих груп з актуалізації регіональних стратегій розвитку та стратегій розвитку громад. Учасники вебінару, які представлятимуть активні та вмотивовані громадські організації, що беруть участь чи планують брати участь у підготовці стратегій розвитку територіальних громад та підготовкою проектів регіонального розвитку отримають можливість постійного консультування з боку експертів Інституту.

Консультування буде проводитись з усіх питань стратегічного планування, зокрема по таких:

Як правильно оцінити соціально-економічний стан у громаді?
Як збирати інформацію?
Як визначити конкурентні переваги для розвитку?
Як правильно сформулювати бачення розвитку на основі конкурентних переваг?
Як провести аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та обмежень?
Як враховувати інтереси різних груп населення?
Як правильно формулювати мету та завдання у проекті регіонального розвитку?

Яка тривалість консультування?

Консультування організацій буде проводитись до кінця 2021 року. Консультації здійснюватимуться ресурсами інтернет-зв’язку. Типові запитання-відповіді будуть накопичуватись на сайті Інституту.

Запитання про консультацію потрібно надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Адміністратор визначить консультанта, відповідно до профілю і консультація буде надана в якомога короткий розумний термін.

А консультанти хто?

Маркіян Дацишин – експерт зі стратегічного планування розвитку територій;
Олександр Сергієнко – Директор ГО «Інститут міста», експерт з питань регіонального розвитку та місцевого самоврядування;
Анатолій Ткачук – Директор з питань науки та розвитку ГО «Інститут громадянського суспільства», експерт з розвитку територій та нормативного забезпечення адміністративно-територіальної реформи та організації місцевого самоврядування в Україні; 
Ніна Наталенко – експерт з питань місцевих бюджетів та ресурсного забезпечення громад.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 61 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua