Самбірська

районна державна адміністрація

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу відзначення Дня Соборності та 99-ої річниці проголошення Акту злуки22 січня – знаковий день в історії України, який символізує єднання східних та західноукраїнських земель, консолідацію українського суспільства. Урочисте проголошення 99 років тому на Софіївській площі Акту Злуки стало підґрунтям для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. День Соборності – це нагадування про незламність українського духу, який ще нікому не вдавалося і не вдасться перемогти.

Сьогодні, 22 січня 2018 року, з нагоди 99-ої річниці проголошення Акту Злуки УНР й ЗУНР в сесійній залі Самбірської районної ради відбулись урочистості, участь у яких взяли члени громадської ради.

Спільну молитву за щасливу долю української держави проголосив настоятель УГКЦ святого Йосафата у с. Бісковичі о. Володимир. Привітали зі святом жителів Самбора та району станичний Самбірської станиці братства ОУН-УПА М. Петрущак, наглядач музею національно-визвольних змагань с.Чуква М. Філь та заступник голови райдержадміністрації Л.Ленартович, яка подякувала за присутність і небайдужість різних поколінь, які зібралися в залі. «Участь старшого покоління і молодшого – це ланцюг, який єднає тих, що стоять посередені. Адже саме ми - ті, що стоять посередені, відповідальні як перед одними, так і перед другими за те, що ми зробимо з цією соборністю, з цією єдиною і неподільною Україною!», - додала заступник голови Самбірської РДА.

Під час урочистостей згадали хоробрих учасників Революції Гідності та вшанували пам'ять полеглих на Майдані за ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, адже саме сьогодні, 22 січня - роковини трагічної загибелі активістів Євромайдану Сергія Нігояна, Юрія Вербицького, Михайла Жизневського.

Концертна програма за участю художніх колективів та вокалістів Самбірщини організована відділом культури Самбірської районної державної адміністрації.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 42 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua