Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, члени громадської ради взяли участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, в ході якої розглянуто стан виконання бюджету Самбірського району за 2017 рік. 

За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації О. Парпієвої, впродовж звітного періоду в районі проводилась робота щодо наповнення дохідної частини місцевого бюджету та забезпечення фінансовими ресурсами намічених заходів і програм.

«Слід відмітити, що впродовж 2017 року забезпечувалась виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ,які утримуються та фінансуються з бюджету району», - додала О. Парпієва.

Присутніх ознайомлено із проектом Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2018 рік. «Дана програма спрямована на розвиток економіки району, покращення умов життєдіяльності населення, забезпечення потреб в об’єктах та послугах соціальної інфрастуктури, виходячи з реальних фінансово-економічних можливостей району», - зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Т. Курман.

За результатами обговорення до проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2018 рік внесено зміни та доповнення, які розглядатимуться на сесії районної ради 22 лютого 2018 року.

За результатами засідання колегії прийнято відповідні рішення.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 48 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua