Самбірська

районна державна адміністрація

 Сьогодні, 1 березня 2018 року, члени громадської ради при Самбірській райдержадміністрації зібралися в сесійній залі районної ради на чергове засідання задля ознайомлення з роботою відділу організаційного забезпечення та інформаційної діяльності у 2017 році.

У свому виступі начальник відділу організаційного забезпечення та інформаційної діяльності О. Несторак розповіла про основні напрямки роботи відділу в 2017 році та окреслила завдання, над якими працюватимуть у 2018.

«Відділ організаційного забезпечення та інформаційної діяльності РДА здійснює організаційне забезпечення діяльності райдержадміністрації та забезпечує реалізацію державної політики у сфері комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності», - зазначила О. Несторак.

Зі слів О. Несторак, впродовж 2017 року налагоджувалися механізми ефективної взаємодії із громадськістю. Керівник відділу наголосила на успішному функціонуванні консультативно-дорадчого органу при Самбірській райдержадміністрації – громадській раді, до складу якої входить14 членів.

«Громадськість району активно долучається до розгляду й вирішення найбільш актуальних питань економіки і соціальної сфери району. Впродовж 2017 року громадські активісти вносили свої зауваження та пропозиції.», - наголосила О. Несторак.

Працівники відділу здійснювали заходи щодо проведення інформаційних кампаній, спрямованих на роз’яснення державної, регіональної політики та процесу реалізації реформ на теренах області. Зокрема, йдеться про інформування населення по програмі «Доступні ліки», промоції військової служби за контрактом у Національній гвардії та застереження водіям щодо безпеки на дорозі.

Підсумовуючи роботу відділу за 2017 рік, О. Несторак додала, що проведено аналіз та узагальнено інформацію про ситуацію в інформаційному просторі району, забезпечено співпрацю відділу з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, а також територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, здійснювався моніторинг громадсько-політичних настроїв населення та суспільно-політичної ситуації в районі, забезпечувалося впровадження ефективних механізмів комунікації між РДА та інститутами громадянського суспільства.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 44 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua