Самбірська

районна державна адміністрація

Громадянське суспільство

80 проєктів від 64 інститутів громадянського суспільства – такими є результати проведення першого етапу конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Як інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА відповідно до рішення конкурсної комісії до відкритого захисту допустили 79 проєктів.

Детальніше:18 травня - відкритий захист...

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні
Таке рішення прийнято сьогодні, 27 квітня 2021 року, під час першого засідання громадської ради при Самбірській райдержадміністрації.

Детальніше:Ярема Ігор Іванович – голова...

ГО «Інститут громадянського суспільства» в межах реалізації проєкту «Згуртованість та розвиток в інтересах людини» – сприяння залученню громадськості та територіальних громад до розвитку на основі положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року» проводить набір слухачів на вебінар «Державна стратегія регіонального розвитку 2027» та можливості, які вона відкриває для розвитку на регіональному та місцевому рівні».

Детальніше:ГО та органи місцевого...

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА проводить конкурс проєктів серед інститутів громадянського суспільства. На нього уже почали подавати власні ідеї зацікавлені громадські організації.  

Детальніше:Триває конкурс проєктів для...

8 квітня для інститутів громадянського суспільства проведуть онлайн-роз’яснення щодо участі у конкурсі проєктів (заходів) від Львівської ОДА.  Про це інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики.

Детальніше:Інститутам громадянського...

Немає опису світлини.
З метою забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіональної політики Самбірська райдержадміністрація оголошує прийом документів для формування нового складу громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації.

Детальніше:Розпочато формування нового...

Державна служба експортного контролю України

27 квітня 2021 року відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації, за адресою: 81400, м. Самбір, вул. Мазепи, 8 (41 каб.).

Детальніше:Повідомлення ініціативної...

Ефективність роботи Громадської ради при Держрибагентстві -  fishindustry.com.ua

На виконання пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) та у зв’язку з припиненням повноважень громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації сформовано персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації:

Детальніше:Персональний склад...

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Детальніше:Можливості для інститутів...

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua