Самбірська

районна державна адміністрація

Презентація Веб Платформи

Сьогодні, 9-го березня, Інвест офіс презентував веб-платформу, де підприємці можуть отримати доступ до всіх інструментів фінансування та розвитку бізнесу.

Ініціатива стала можливою завдяки співпраці з компанією SoftServe.

У 2022 році Інвест офіс спільно зі Стамбульським центром розвитку підприємництва провів дослідження серед бізнесу Львівського регіону. За його результатами, 46% підприємців ніколи не користувалися зовнішнім фінансуванням. Недостатня обізнаність про беззворотні програми підтримки та гранти, складність їх пошуку та підбору не дозволяє масово і ефективно використати цей інструмент. Тому команда Інвест офісу ініціювала створення веб-платформи, яка обʼєднує всі можливості для бізнесу Львівського регіону та країни.

“Дякую за можливість бути частиною команди, яка допомагає українцям залишатися в Україні. Маю велику надію, що Інвест офіс, який ми відкрили, та інструмент, який презентували сьогодні, переконають усіх, що Україна є державою великих можливостей. Тепер підприємці Львівщини можуть дізнатися про актуальні програми фінансування, не відходячи від виробництва, – використовуючи зручну платформу, яку створили команда Інвест офісу спільно з ІТ-компанією SoftServe.
Маємо зробити все, щоб українські бізнесмени знали, що є програми та люди, які готові підтримати й допомогти. Чим більше бізнесу буде представлено на Львівщині, тим більше людей ми залишимо в країні, тим більше людей повернемо з-за кордону, тим легше буде відновитися нашій державі після перемоги”, - зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Окрім додаткового фінансування, на сайті концентрується інформація про земельні ділянки та обʼєкти нерухомості львівського регіону. Це допоможе підприємцям, які планують розширення або релокацію, знайти кращий варіант під свої потреби.

“Наше завдання - інформувати про наявні можливості, навчати ними користуватися та підсилювати підприємців ресурсно. Раніше, щоб знайти додаткове фінансування бізнес Львівщини мав шукати його на різних веб-порталах. Ми зібрали всі актуальні програми підтримки та інвестиційні можливості регіону на одній онлайн-платформі. Уніфікували їх, зробивши інформацію максимально зручною для практичного використання”, – розповідає Тарас Єлейко, директор Інвест офісу.

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки компанії SoftServe, ІТ-фахівці якої розробили платформу на волонтерських засадах в межах корпоративної pro bono програми OpenTech.

“Ми раді долучитись до інформування підприємців про додаткові можливості для їхнього бізнесу. Наявність такої цифрової платорми, яка акумулює в одному місці безліч державних програм, грантів, опцій кредитування, а також можливості для інвестування, очевидно, спростить пошуки для тих, хто їх шукає. Ми в SoftServe підтримуємо важливі ініціативи і вболіваємо за розвиток бізнесу в регіоні. Дуже сподіваюсь, що платформою Інвест офісу скористаються багато підприємців”, - Олег Денис, співзасновник та член Ради директорів компанії SoftServe.

Ознайомитися з веб-платформою можна за посиланням.

Довідково:

Подія пройшла в межах проєкту «Консультаційна підтримка малого та середнього підприємництва Львівської області», який фінансується Western NIS Enterprise Fund, що підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти.
Інвест офіс створений у вересні 2022 року, за ініціативи Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради та Бізнес-школи УКУ. В команді офісу працюють експерти з грантової діяльності, експортної підтримки, ведення фінансової та юридичної діяльності, маркетингу.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 120 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua