Самбірська

районна державна адміністрація

Відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного.

Під час наради члени комісії розглянули пропозиції щодо придбання 3-х житлових об’єктів для трьох дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа.

Свої пропозиції про потребу у співфінансуванні з обласного бюджету на придбання житла для вказаних категорій дітей надали виконавчі комітети Бісковицької сільської, Стрийської міської ради та Червоноградської районної державної адміністрації спільно з Радехівською міською радою.

Зокрема, під час засідання опрацювали пропозиції щодо:

  • Придбання трикімнатного житлового будинку в селі Сусідовичі для 20-річного хлопця. Загальна вартість об’єкта – 370 тис. гривень.
  • Придбання однокімнатної квартири у місті Стрий для 23-річної дівчини. Вартість об’єкта становить близько понад 380 тис. гривень.
  • Однокімнатна квартира у Радехові, призначена для 21-річного хлопця.  Вартість житла – майже 296  тис. гривень.

Як зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис, усі квартири в хорошому стані та призначені для комфортного проживання. З огляду на це, члени Комісії підтримали усі надані пропозиції.

До слова, загальна вартість усіх житлових об’єктів становить майже 1 млн 50 тис. гривень. Усі вони будуть співфінансуватися з обласного бюджету та коштом територіальних громад.

До слова, у поточному році заплановано закупити житло для 33 дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування у Львівській області. Станом на зараз вже ухвалили рішення про закупівлю житлових об’єктів для 20 осіб з вказаних категорій дітей.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 167 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua