15 жовтня у Кульчицькому НВК практичним психологом Марією Васишак та соціальним педагогом Марією Кривдою було проведено тренінг для класних керівників закладу «Психопросвітницькаі корекційна робота з слабозорими дітьми». Вони розповіли педагогам про вимоги до освітлення класних кімнат, розміщення дошки, психогігієнічні вимоги, особливості спілкування з такими дітьми, важливість гуртування класу. У виступі М.Васишак було відзначено, що «Президент України В.Янукович у програмі «Діти – майбутнє України» звертає особливу увагу на вдосконалення роботи з дітьми, які мають вади зору. Що стосується навчальних закладів району, слід особливу увагу звернути на слабозорих дітей».