З метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» у Самбірському районі уже традиційно, щорічно відбувається залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.
Сьогодні у Містковицькій СЗШ відбувається традиційний районний турнір з футболу, приурочений Дню фізичної культури і спорту.
Участь у ньому беруть 6 шкільних футбольних команд з округу. Організатором даного турніру є заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Василь Лесько.