12 вересня у Новокалинівському НВК відбулася учнівська конференція «Учнівське лідерство і демократія». Взяли участь педагоги – організатори та голови учнівських парламентів усіх шкіл. Координатор заходу – методист відділу освіти, молоді та сорту Наталія Шубеляк.
Рішенням конференції було визначено встановити в мережі Інтернет сторінку районного учнівського парламенту шкіл Самбірщини, за ведення якої відповідатиме голова парламенту Юліана Турлай, учениця 11 класу Новокалинівського НВК.