Збірна команда Самбірського району, сформована з 16 працівників виконавчої влади та місцевого самоврядування, 28 листопада взяла участь в обласній спартакіаді в с. Солонка Пустомитівського р-ну. Підсумки фінальних змагань:волейбол – І місце, настільний теніс – ІІ місце,шахи – ІІІ місце, шашки – IVмісце; серед 20 команд - І загальнокомандне місце. Переможців відзначено кубками, медалями, Дипломами І ступеня. Керівники делегації - начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Самбірської районної державної адміністрації Василь Лесько, голова ФСТ «Колос» Руслан Хомин.