14 липня 2013 року в с. Кульчиці відбувся традиційний районний турнір з футболу на «Кубок Сагайдачного», в рамках проведення V міжнародного фестивалю української слави «Кульчиці Фест». В турнірі взяли участь чотири команди: ФК «Ралівка» с. Ралівка, ФК «Бабино» с. Бабино, ФК «Кульчиці» с. Кульчиці, ФК «Хлопчиці» с. Хлопчиці.
Призові місця посіли І-місце ФК «Хлопчиці», ІІ- місце ФК «Бабино», ІІІ-місце ФК «Кульчиці», ІV-місце ФК «Ралівка». Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами. Організатори турніру Самбірська райдержадміністрація та Кульчицька сільська рада.