В рамках Всеукраїнського конкурсу малюнків на олімпійську тематику серед учнівської молоді «Олімпійська листівка» в школах району пройшов шкільний етап конкурсу. Мета конкурсу - формування у молоді мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом. Учасники представляють роботи, в яких відображається олімпійський дух або одна з олімпійських цінностей з обов’язковим використанням символіки олімпізму, а саме:самовдосконалення; чесна гра; радість у зусиллі; повага до інших; гармонія тіла, волі та розуму.
З 18 квітня по 25 квітня 2013 року триватиме II тур конкурсу – районний. Роботи переможців шкільних етапів подаються у відділ освіти, молоді та спорту.