Самбірська

районна державна адміністрація


Начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту Василь Лесько 16 вересня взяв участь у традиційному районному турнірі з футболу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту на базі Містковицької СЗШ І-ІІ ст. Переможці: І місце - футбольна команда Чернихівської СЗШ І-ІІ ст., ІІ місце – Гординянської СЗШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Ваньковицької СЗШ І-ІІ ст. Визначено кращих гравців кожної команди. Команди-переможці та кращі гравці нагороджені пам’ятними призами, сувенірами та грамотами.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 59 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua