Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Василь Лесько 16 вересня взяв участь у традиційному районному турнірі з футболу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту на базі Містковицької СЗШ І-ІІ ст. Переможці: І місце - футбольна команда Чернихівської СЗШ І-ІІ ст., ІІ місце – Гординянської СЗШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Ваньковицької СЗШ І-ІІ ст. Визначено кращих гравців кожної команди. Команди-переможці та кращі гравці нагороджені пам’ятними призами, сувенірами та грамотами.