
25 учнів та вчителів із м. Горлівки, що на Донеччині, святкуватимуть Різдво в родинах жителів Самбірського району. Гості ознайомляться з українськими різдвяними традиціями та звичаями, будуть учасниками Святої вечері, святкуватимуть Різдво, колядуватимуть з вертепом, відвідають святкові Літургії. Вони побувають у музеї Петра Сагайдачного в с. Кульчиці, здійснять ряд екскурсій.
Довідково:
За інформацією головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації 127 учнів та вчителів із м. Горлівки (Донецька область) святкуватимуть Різдво на Львівщині. Учні шкіл проживатимуть у галицьких родинах в Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Миколаївському, Самбірському та Яворівському районах Львівської області. Учнівські делегації візьмуть участь у різдвяних дійствах, ознайомляться з історією, культурою краю, побувають у музеях Львівщини, також будуть організовані екскурсії до Олеського, Підгорецького замків, у музей Івана Франка с. Нагуєвичі (Дрогобицький район), у музей Петра Сагайдачного с. Кульчиці (Самбірський район), літописних давньоруських міст Львів, Бужеськ та Плісненсько (Буський район), поїздка в зимові Карпати (Урицькі скелі), до м. Трускавця, у музей-заповідник “Розточчя” – Страдецька гора – НПП “Яворівський – стежка Івана Франка”».