
В місті Рудки відбулася відкрита першість з армспорту за юнацький “Кубок Рудки-2012”. Змагання організували і провели центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді міської ради. Змагалися 25 юнаків віком від 14 до 18 років з міста Рудок, Самбора, сіл Ралівка, Колбаєвичі, Вишня і Градівка. На переможців чекали головний приз – кубок, а також медалі, грамоти, дипломи. До фіналу за головний приз – «Кубок Рудки – 2012» пробилися Іван Маркович з Ралівки та Іван Яценко з Вишні. У напруженій силовій боротьбі переміг перший.