Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

19 команд, понад 600 учасників, які представляли сільські ради та ОТГ Самбірського району, з’їхалися у приміщення Новокалинівського НВК, щоб визначити кращих серед кращих у семи видах спорту в програмі XІI традиціїної спартакіади Самбірщини імені Ярослава Хомина.

На урочистому відкритті спортсменів вітали: о. Ярослав Фабіровський, заступник начальника Управління молоді та спорту ЛОДА Андрій Тур, голова ЛОО ВФСТ "Колос" Лілія Білінська, керуючий відділенням №3 ТОВ "Захід Агро МХП" Богдан Скабара, перший заступник голови Самбірської РДА Петро Герман, активіст спортивного руху Юрій Бучко, Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк, завідувач сектору з питань молоді та спорту Самбірської РДА Василь Лесько, директор Новокалинівського опорного закладу Оксана Бобак. Слово від спортсменів виголосили: багаторічний переможець з шашок Володимир Захарченко , ветеран педагогічної ниви Орест Янушевич. Вітальні побажання передали від депутата обласної ради Олега Домчака. 
Почесними грамотами Управління молоді та спорту ЛОДА за сприяння у організації та проведенні змагань були відзначені: ТОВ "Захід Агро МХП" ; керуючий відділенням №3 ТОВ "Захід Агро МХП" Богдан Скабара; уродженець Самбірщини, а сьогодні успішний юрист у ТОВ «Еко –Оптіма» Юрій Бучко; начальник відділу із зв’язків з громадськістю та пресою ТОВ «Захід - Агро МХП» Ірина Семко. Лілія Білінська вручила пам’ятну медаль отцю Ярославу Фабіровському. 
Після цього, у двох спортивних залах, навчальних аудиторіях, актовому залі та в фой’є школи закипіла справжня боротьба. 
Першими на старт вийшли силачі з претягування линви. За гучної підтримки вболівальників, сільських голів, керівників ОТГ та їхніх заступників, які представляли свої колективи, перемогу здобули багаторазові переможці змагань - представники з Воютич. Друге місце посіли Кульчиці, третіми стали Бісковичі. У змаганнях з рукоборства знову не було рівних Сергію Рондяку з Рудок, другим став Василь Когут з Біскович, третій - Андрій Садовський з Ралівки. У гирьовому спорті найсильнішим є майстер спорту України Роман Мних (Бісковичі), друге місце виборов Микола Драган (Рудки), третій – Кузбит Олег (Бабино). У настільному тенісі перше місце - Марія Волосянська (Кульчиці), друге місце – Галина Жигайло (Кульчиці), третє місце – Вікторія Охнич (Стрілковичі). Серед чоловіків, перше місце - Павло Івасик (Чуква), друге місце – Дмитро Задарко (Калинів) третє - Ярослав Возняк (Гординя). У шашках найсильнішими були Бахур Віталій (Кульчиці) та Кузьмак Ірина (Луки) . Другими стали Фещин Ярослав (Рудки) та Марія Куцик ( Бабинська ОТГ) , третє місце посіли: Таравський Ігор ( Воютичі) та Мураль Мар’на (Стрілковичі). У шахах першими стали Іван Лопушанський та Микола Кінаш ( В.Барпанецька), другі – Богдан Мисько та Олег Рожко ( Бісковицька ОТГ), треті - Василь Головчак, Степан Мелечин (Воютичі). 
У волейболі знову не було рівних спортсменам з Гордині. Другі – Бабинська ОТГ, треті – Чуква. 
Нажаль, сумна звістка поступила перед нагородженням до спортивної громадкості. Відійшов у вічність палкий прихильник спорту, один із засновників спартакіади, спортивний оглядач, педагог Омелян Леськів. Спортсмени хвилиною мовчання вшанували пам’ять Омеляна Володимировича, висловили співчуття рідним та близьким. 
Настала мить урочистого нагородження, на яке завітали почесні гості: Народний депутат Ураїни Ярослав Дубневич, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, Богдан Юзвяк, Богдан Скабара, Юрій Бучко, Петро Герман, Ірина Семко, Василь Лесько.
Нагород було чимало: спортсменів нагородили кубками, медалями, дипломами, спортивним інвентарем та призами. Кожна команда отримала пам’ятний диплом та волейбольний м’яч.
Переможці спартакіади у загальнокомандному заліку, а ними стали:
I МІСЦЕ – БІСКОВИЦЬКА ОТГ ( голова Володимр Андрущенко, тренери Василь Лесько, Андрій Богуцький;
II МІСЦЕ – РУДКІВСЬКА ОТГ ( голова Іван Лозинський, тренер Святослав Гнип) ;
III МІСЦЕ - КУЛЬЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ( голова Степан Мількович), 
Нагороджені красенями – кубками. Призери відзначені подарунковим сертифікатами від "Захід Агро МХП" у розмірі 4 тисячі, 2 тисячі та 2 тисячі відповідно. 
А 16 команд, які посіли з 4 по 19 місце отримали грошові премії від БО «Фонд братів Дубневичів» у розмірі одна тисяча гривень кожна. 
Загалом, завдяки коштам районого бюджету, коштам ОТГ, наших партнерів ТОВ «Захід –Агро МХП», БО «Фонд братів Дубневичів», Юрія Бучка, призовий фонд спартакіади становив понад 60 тисяч гривень, що є рекордом з усіх попередніх змагань. 
Від оргкомітету змагань висловлюємо подяку вище згаданим особам, меценатам, за спияння в проведені змагань, суддівськійvколегії у складі: Богдан Карпінець, Володимир Канюк, Володимир Павелко, Перто Галушка, Богдан Ільків, Назар Рогач, Микола Мариненко, Сергій Рондяк, Василь Яцків, Вероніка Хомин - за кваліфікований арбітраж.
ДО ЗУСТРІЧІ НА XІII СПАРТАКІАДІ САМБІРЩИНИ!!!

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 118 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua