
Ігор проходив службу у В/Ч 9937, Першому прикордонному загоні, у званні молодшого лейтенанта. Він мужньо боронив Україну в Маріуполі.
16 травня 2022 року, під час оборони заводу «Азовсталь», потрапив у ворожий полон.
Після тривалого перебування в неволі наш Захисник повертається додому.
Щиро дякуємо Ігорю за незламність, мужність і вірність Україні


Молимося та віримо у повернення всіх наших Захисників і Захисниць, які досі перебувають у полоні.
