
29 квітня 2026 року у концертному комплексі «Кристал» м. Новояворівськ відбувся обласний етап змагань з шахів у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Самбірщину гідно представили переможці районного етапу:

у віковій категорії 10–11 класів — команда Баранівецького ЗЗСО І–ІІІ ст.;

у віковій категорії 5–9 класів — команда Самбірського ліцею «Престиж».
У напруженій боротьбі взяли участь команди з 7 районів області та міста Львова.
За підсумками нашим учасникам зовсім трохи не вистачило увійти до трійки лідерів обласних змагань.
Щиро вітаємо учасників та їх наставників! Пишаємося вашою наполегливістю, витримкою та любов’ю до шахів.
Окрема подяка ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися та змагатися.
Разом — до перемоги!