Самбірська

районна державна адміністрація

Прощання Зі Світланою Лук'янчик (3)

Жінка родом зі Львова. Працювала лікаркою-нефрологинею в «Охматдиті». Їй було всього 30 років.

Вдень, 8 липня, російські окупанти завдали ракетних ударів по Києву, Кривому Рогу, Дніпру та містах Донеччини. Було влучання в одну з найважливіших лікарень – «Охматдит» у Києві. Унаслідок російського удару по Україні поранено понад сто людей. На жаль, є чимало загиблих. Серед них – Світлана Лук’янчик.

Жінка родом зі Львова. Працювала лікаркою-нефрологинею в «Охматдиті». Їй було всього 30 років. Сьогодні, у Гарнізонному храмі імені святих апп. Петра і Павла відбулось прощання зі Світланою.

«Світлана у своєму молодому віці вона встигла дуже багато зробити для полегшення страждань маленьких пацієнтів, зокрема з нирковою недостатністю. Про це свідчать спогади батьків дітей, яких вона вела, друзів, знайомих, колег. А скільки ще могла б зробити… Близькі кажуть, вона жила роботою. Лікувала дітей від народження і до 18 років. Відділення, в якому вона працювала повністю зруйноване. Світла пам’ять Світлій людині. Не маємо права забути. Вічна пам’ять усім людям, яких ми втратили через poсiю. Одужання та сил постраждалим», - висловив співчуття начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Світлана працювала у єдиному в Україні відділенні, де діти з хронічною хворобою нирок всіх видів та ступенів важкості могли лікуватися стаціонарно. Перед ударом вона ще встигла перевести в укриття маленьких пацієнтів, які перебували на діалізі.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 222 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua