Самбірська

районна державна адміністрація

Благодійний Фонд «Дихай» Надає Гранти Представникам Бізнесу Для Сплати Частини Орендної Плати Державного Майна

Гранти на покриття орендної плати надають державним підприємствам, установам та організаціям, які є балансоутримувачами орендованого майна, а не безпосередньо орендарям.

Благодійний фонд «Дихай» відкрив програму грантів для представників малого та середнього бізнесу. Ця ініціатива спрямована на покриття частини орендної плати державного майна, які надають суттєву особисту та/або майнову допомогу у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Програма діє протягом воєнного стану. 

Основні положення програми грантів:

  • Максимальний розмір фінансування: 3 470 грн для фізичних осіб, не зареєстрованих як суб’єкти господарювання.
  • Максимальний розмір гранту: не може перевищувати місячну орендну плату, включно з ПДВ.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА з посиланням на Благодійний фонд «Дихай».

До участі запрошують підприємства – орендарі державного майна, які:

  • надають орендовані об’єкти державного майна для проживання внутрішньо переміщеним особам із зон ведення бойових дій;
  • надають об’єкт державного майна для організації укриття і тимчасового захисту населення;
  • використовують об’єкт державного майна для потреб здійснення волонтерської діяльності щодо допомоги особам, які її потребують у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;
  • облаштовують кімнати для прийому та задоволення побутових потреб внутрішньо переміщених осіб на орендованих об’єктах державного майна;
  • безоплатно для гуманітарних потреб передають свою продукцію (вироблену на орендованому державному майні), надають послуги, виконують роботи із використанням орендованого державного майна;
  • надають орендовані об’єкти державного майна для координації, збору та доставлення гуманітарної допомоги тощо.

Грант, що покриває орендну плату, надають балансоутримувачам орендованого майна – державним підприємствам, установам та організаціям, що отримують орендну плату.  Гранти не надають безпосередньо орендарям.

Детально за посиланням: Програма грантів | Благодійний фонд «Дихай».

«У цей складний період для України необхідно підтримувати ті підприємства, які окрім своєї діяльності ще активно допомагають внутрішньо переміщеним особам, організовують укриття чи займаються волонтерською діяльністю. Програма Благодійного фонду  «Дихай» забезпечує покриття частини орендної плати, що є значним фінансовим полегшенням для бізнесів, які здійснюють вагомий внесок у стабільність та відновлення суспільства, демонструючи солідарність і відповідальність перед своєю країною», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман. 

Читайте також: Аграріїв Львівщини запрошують подати заявку на отримання безкоштовних рукавів для зберігання зерна від Фонду «Жнива Перемоги» 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 38 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua