Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаютьсяНа зображенні може бути: 7 людей та люди навчаються8 липня 2024 року голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз провела робочу нараду в Самбірському управлінні Державної казначейської служби України Львівської області за участі голови Самбірської РДА Іван Іванович Ільчишин, першого заступника Самбірського міського голови Галини Кроляк, Новокалинівського міського голови Богдана Юзвʼяка, першого заступника Рудківського міського голови Миколи Фрея, Ралівського сільського голови Любові Ковалик та заступника Бісковицького сільського голови Михайла Кравчишина. На зустрічі також були присутні переміщені працівники Казначейства з інших областей, зокрема головний спеціаліст відділу надходжень та видатків управління Казначейства у м. Сєвєродонецьк Луганської області Анжеліка Дмитрієва.
Під час наради зосереджено увагу на черговості здійснення платежів відповідно до постанови КМУ від 09.06.2021 № 590, механізмах формування ресурсної бази єдиного казначейського рахунку, дотриманні порядку виконання судових рішень, наданні відповідей на запити правоохоронних органів, якісному та вчасному опрацюванні заяв і звернень громадян.
Наголошено на важливості використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства-Казначейство», удосконаленні роботи автоматизованих електронних систем «Є-Казна» та «Є-Звітність», а також на необхідності дотримання заходів безпеки для запобігання несанкціонованому втручанню в автоматизовані системи Казначейства.
Тетяна Слюз звернула увагу на дотримання вимог статті 46 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» щодо використання вільних залишків коштів місцевих бюджетів у 2024 році та роз’яснила застосування статей 22 (прім 2) та 22 (прім 5) розділу VI «Прикінцевих та перехідних положень» Бюджетного Кодексу України при перерахуванні коштів місцевих бюджетів на підтримку Збройних сил України.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 77 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua