Самбірська

районна державна адміністрація

У Львівській ОВА Роз’Яснили Про Набрання Чинності Змін Пропуску Та Обліку Гуманітарної Допомоги В Умовах Воєнного Стану (8)

Від 1 квітня до розгляду підлягають звернення із зазначенням індивідуального коду організації та у електронній формі з накладанням електронного цифрового підпису.

З 1 квітня 2024 року діють нові правила щодо пропуску та обліку гуманітарних вантажів. Ці зміни стосуються форми подання пропозицій на включення в систему «Шлях» юридичних осіб, щодо одержання рішення голови ОВА про виїзд за межі України. Відтепер необхідно зазначати п’ятизначний індивідуальний номер, який належить організації, що має виключно гуманітарну мету і зареєстрована в електронній системі обігу гуманітарної допомоги.

«З урахуванням чинних змін, комісія Львівської ОВА не розглядатиме пропозицію без зазначення індивідуального номеру, який підтверджує реєстрацію вашої організації у Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги. Цей номер відображається як відкрита інформація. Тож, прошу перевіряти ваші документи при подачі відповідних заявок на включення фізичних осіб до системи «Шлях». Акцентую увагу, що звернення необхідно подавати в електронній формі з накладанням електронного цифрового підпису», – зауважив керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень. 

Окрім цього, керівник апарату Львівської ОВА повідомив про можливі зміни в розгляді заявок на рівні Кабінету Міністрів, що стосуються постанови №57. Зміни цієї постанови закріплюють територіальний принцип розподілу повноважень, який Львівська ОВА вже 2 роки застосовує у своїй роботі. Таким чином, комісія продовжує розглядати звернення львівських організацій, зареєстрованих у Львівській області, щодо надання права виїзду за межі України фізичних осіб, які проживають і зареєстровані у Львівській області.

Для отримання права виїзду за межі України строком на один місяць, організаціям необхідно звернутись з листом до Львівської ОВА на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа обов'язково вказати повну назву Вашої організації. 

Для отримання дозволу (зразок листа за посиланням). Обґрунтування має містити обсяги вантажів, які відповідають кількості ТЗ та кількості осіб у пропозиціях для їх перевезення та підтверджуючі документи щодо співпраці отримувачів та відправників вантажів (договори, меморандуми) в рамках такої діяльності (з відповідними реквізитами).

Для отримання повторного дозволу на перетин державного кордону чоловіками, які вже виїжджали за межі України на підставі рішення ЛОВА про виїзд за межі України в умовах правового режиму воєнного стану (зразок листа за посиланням).

Кількість водіїв повинна відповідати обсягу вантажу та поданому обґрунтуванню. 

Підтвердженням щодо попереднього здійснення такої діяльності вважаються копії митних декларацій про ввезення вантажів, актів прийому-передачі таких вантажів отримувачами допомоги, інші підтверджуючі документи.

Інформація за телефоном: 097 321 4940.

Після опрацювання отриманих звернень, ЛОВА приймає рішення про виїзд за межі України водіїв, та надсилає відповідні листи до Державної прикордонної служби України, яка приймає рішення щодо пропуску водія ТЗ та/або гуманітарного вантажу за наявності рішення ЛОВА про виїзд за межі України, виконання правил перетину державного кордону України та наявності інформації про особу у відповідній інформаційній системі. У разі непідтвердження мети поїздки уповноважені службові особи Держприкордонслужби у перетинанні державного кордону відмовляють.

Розгляд звернення триває до 10 робочих днів та з врахуванням кількості звернень, що перебувають на розгляді. Подача документів повинна здійснюватись не пізніше 5 робочих днів до запланованого виїзду. При порушенні зазначених вимог відповідні звернення не підлягатимуть розгляду.

Зверніть увагу, що лист може не надходити на електронну пошту ЛОВА якщо вкладення перевищує 28 Мб, у Вашому браузері включено VPN, або текст листа містить активне електронне посилання.

Для отримання роз’яснень щодо вирішення інших питань стосовно перетину державного кордону України з метою ввезення гуманітарних вантажів звертайтесь за телефоном: 096 232 8221.

З 1 квітня подати документи на виїзд водіїв призовного віку можна лише з використанням е-підпису.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 326 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua